Kupie samochód używany

amarok

Przeglądasz ogłoszenia motoryzacyjne w poszukiwaniu samochodu dla siebie, lub swojej firmy i ciągle nie ma nic co odpowiada Twoim kryteriom? Cena za wysoka, nie takie wyposażenie, lub auto nieco za stare? A może warto wziąć sprawy w swoje ręce i umieścić ogłoszenie typu: kupię samochód?

Świetnie, że doszedłeś do tego wniosku, portal samochody.pl właśnie oferuje usługę umieszczenia zapytania o zakup samochodu. Bez względu czy poszukujesz auta dla siebie, czy zajmujesz się handlem w branży motoryzacyjnej masz doskonałą okazję dotrzeć do wielu sprzedawców, którzy być może znajdą samochód zgodny z Twoimi oczekiwaniami.

Oczywiście nadal poszukuj auta na własną rękę, ale ogłoś też, że chcesz takowe kupić. To zwiększy Twoją szansę na trafienie samochodu jaki sobie wymarzyłeś. Ogłoszenie możesz umieścić z zapytaniem o pojazd nowy lub używany. Określ budżet jaki masz na wydanie, pamiętając o ewentualnych przyszłych opłatach jak podatek (jeśli będzie Cię dotyczył), ewentualny serwis jaki należy wykonać na początku tj. wymianę płynów, rozrząd, może opony. Pamiętaj też o ubezpieczeniu samochodu i kosztach np. transportu jakie poniesiesz jadąc po niego. To wydaje się niewiele, ale przy kosztach pojazdu powiedzmy 10 000 zł opisane wyżej koszty mogą wynieść 2-3 tyś. złotych, a to już sporo w porównaniu z wartością auta.

Dokładnie przemyśl czego szukasz, a jeśli masz dylemat nic nie stoi na przeszkodzie umieszczenia kilku ogłoszeń i potem wyboru gdy będzie na nie odpowiedź. To raczej normalne, że każdemu podoba się kilka modeli, czy nie są zdecydowani odnośnie silnika. Więc polecamy powielić ogłoszenie zakupu samochodu, zwiększysz wtedy szanse na trafienie na wyczekiwane auto.

Plusem takiego ogłoszenia jest fakt, że z dużą dozą prawdopodobieństwa trafi do Ciebie sprzedawca, który ma pewne auto bez wad. Po prostu jeśli jest inaczej nie będzie tracił czasu udając się z ofertą do kogoś kto ma określone wymagania i jasno je prezentuje.

5/5 - (1 vote)