Kupuj samochód z pewnego źródła cena to nie wszytko

audi

Auto mało jeżdżone, okazja! Na pewno przeglądając ogłoszenia motoryzacyjne spotkałeś się z takim lub podobnym wpisem. Prawdopodobnie wzdłuż i wszerz przeglądałeś zdjęcia i czytałeś opis. Wszystko wydawało się być w porządku ze stanem technicznym, przebieg zweryfikowany, jedynie co to cena podejrzanie niska. W końcu zrezygnowałeś z tego egzemplarza. Na pocieszenie powiem, to dobrze! Każda wątpliwość powinna być odbierana jako sygnał, że coś jest nie tak z tym autem. Samochody dzisiaj są przez specjalistów mechaników tak doskonale przygotowywane do sprzedaży, że mogą oni ukryć wszystkie wady i problemy. A jak się temu nie poddać? Jak nie trafić na samochód z wadą?

Kupuj samochód tylko z pewnego źródła

Niezależnie jak, a właściwie gdy cena jest atrakcyjna niech otworzą Ci się oczy szeroko. Cena zakupu samochodu nie powinna być priorytetem. Najważniejsze jest to skąd kupujesz, od kogo. Przed zakupem dokładnie rozeznaj rynek sprzedawców motoryzacyjnych i wybierz tego, który ma najlepsze opinie. Nie mówimy kategorycznie nie, zakupom od osób prywatnych, ale jeżeli nie jest to osoba godna zaufania to zrezygnuj z zakupu od osoby fizycznej. Chociażby dlatego, że nie masz szansy na skorzystanie z prawa rękojmi. Samochody używane mogą być obarczone wieloma wadami, a chyba nie chcesz wydać drugie tyle na ich naprawę? Kupuj po prostu od firmy, która ma ugruntowaną i dobrą opinie na rynku sprzedawców samochodów.

mercedes

Gdzie kupić samochód? Jakie jest pewne źródło?

Jednoznacznie nie ma odpowiedzi na to pytanie, bo każdemu sprzedawcy mogą przytrafić się wyjątkowe sytuacje, gdzie coś przeoczy, a wynikiem tego będzie nietrafiony zakup przez klienta. Samochody osobowe używane najlepiej kupować u firmy, która ma długi staż na rynku i popartą opiniami historię sprzedaży. Jeżeli na forum motoryzacyjnym spora grupa osób poleca sprzedawcę to już dobrze świadczy. Idealnym wydają się salony samochodowe sprzedające też używane auta. Mają oni z reguły dobrych mechaników, potrafiących zweryfikować rzetelnie stan auta jakie będzie potem przedmiotem sprzedaży. Do tego chroni Cię prawo, masz możliwość dochodzenia swoich praw w ramach rękojmi.

5/5 - (1 vote)